Sklep internetowy umożliwia wybór następujących sposobów dostawy:
a) Przesyłka kurierska DHL (DHL Parcel Polska Sp. z o.o.)
b) Przesyłka pocztowa E-standard za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A.
c) Przesyłka Inpost – InPost Sp. z o. o. – usługa Paczkomaty 24/7
d) Przesyłka pobraniowa DHL (DHL Parcel Polska Sp. z o.o.)
e) Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym w Będzinie 42-500; ul. Modrzejowska 50/14

Czas dostawy :

Jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 12.00 na produkty dostępne w magazynie, wysyłka odbywa się jeszcze tego samego dnia. W przypadku zamówień złożonych po godzinie 12.00 czas wysyłki może wydłużyć się do 48 godzin.

Jeżeli produkt jest w magazynie zewnętrznym (informacja przy wyborze koloru i rozmiaru produktu), jego dostawa może trwać od 4-5 dni roboczych.

Staramy się, aby wszystkie przesyłki jak najszybciej trafiały do naszych klientów. Jeżeli chcesz upewnić się co do statusu Twojej realizacji możesz sprawdzić jej stan logując się do swojego panelu w Sklepie interentowym lub pisząc maila z numerem zamówienia na adres biuro@exploteam.pl lub dzwoniąc do nas na numer 669 016 380.

Szczegóły dotyczące kosztów i czasu dostawy znajdują się na stronach produktów oraz w początkowym etapie procesu zamawiania produktów.

W przypadku zamówienia produktów o różnym terminie dostawy, realizacja następuje w czasie najdłuższym dla zamówionych produktów. Początek biegu terminu realizacji zamówienia rozpoczyna się z chwilą zaksięgowania przez sklep internetowy wpłaty na poczet zamówienia w przypadku wyboru opcji płatności w formie przedpłaty na konto, bądź od chwili potwierdzenia przez sklep przyjęcia zamówienia do realizacji w przypadku wyboru opcji płatności „za pobraniem” lub z odbiorem osobistym.

Koszty dostawy.

Dla zamówień o wartości od 450,00 zł brutto przesyłka jest darmowa.

Poniżej tej kwoty koszt jest następujący
– Przesyłka kurierska DHL – 15 zł brutto
– Przesyłka Poczta Polska – 8 zł brutto
– Paczkomat, zależnie od gabarytu od 9 do 15 zł brutto
W przypadku przesyłki z płatnością przy odbiorze, koszt dostawy wzrasta o 5,00 zł ( dla kuriera DHL i Poczta Polska).

Koszt dostawy jest zależny od łącznej ceny zamawianych towarów, formy dostawy oraz formy płatności. Kalkulacja ostatecznego kosztu dostarczenia dokonywana jest na pierwszym etapie składania zamówienia on-line (w koszyku zamówień).

Szczegółowe informacje na temat warunków dostawy można znaleźć w § 5 Regulaminu Sklepu.